3 Nieuwbouwwoningen te Sint-Kruis
Vossensteert 221
vanaf 444.000 € (excl. aankoopkosten)
455 m² of 478 m²
Samenstelling
3 nieuw te bouwen woningen, uiterst goed gelegen te Sint-Kruis vlakbij het commerciële en historisch centrum en met alle voorzieningen op een boogscheut: winkels, bushalte, scholen, zwembad, eetgelegenheden, natuurgebieden, enz...
Dit hedendaags woonproject bestaat uit drie woningen, allen met twee bouwlagen en dak. Alle woningen zijn energiezuinig en helemaal volgens de hedendaagse normen
Voor woning 3 is een aankoop aan 6% BTW mogelijk mits de koper voldoet aan de voorwaarden.
INDELING:
WONING 1: VERKOCHT
WONING 2: inkom met apart toilet, leefruimte (eet - en zithoek) en open keuken met toegang naar de garage en wasberging. Groot vensterraam met toegang tot achterliggende tuin.
Trap naar eerste verdieping met drie volwaardige slaapkamers, 1 badkamer, afzonderlijk toilet, werkplek. Uitklapbare trap naar zolderverdieping. De mogelijkheid bestaat optioneel om de vaste trap door te trekken en zolderverdieping in te richten naar wens.
WONING 3: inkom met apart toilet, leefruimte (eet - en zithoek) en open keuken met toegang naar de garage en wasberging. Groot vensterraam met toegang tot achterliggende tuin.
trap naar eerste verdieping met 3 volwaardige slaapkamers, 1 badkamer, afzonderlijk toilet, werkplek. Uitklapbare trap naar zolderverdieping. De mogelijkheid bestaat optioneel om de vaste trap door te trekken en zolderverdieping in te richten naar wens.
Voor deze woning is een aankoop aan 6% BTW mogelijk mits de koper voldoet aan de voorwaarden.
E-peil 30 of lager
Afwerking
Afwerking volgens lastenboek en plannen van de architect. Eigen inspraak zeker mogelijk. Lastenboek op aanvraag per mail info@transparantprojects.com
Mogelijkheid om over te stappen naar een ECO-lastenboek met warmtepomp, zonnepanelen, vloerverwarming en ventilatiesysteem D.
Downloads
Download inplantingsplan hier
Download plan gelijkvloerse verdieping hier
Download plan eerste verdiepinghier
Download plan zolderverdieping hier
Woning 3 kan aangekocht worden aan de 6% btw regelgeving
Niet gelegen in overstromingsgevoelig gebied
vg, wg, gdv, gvkr, gvv